Autoryzowany Serwis Kymco – Wybraliśmy Najlepszych!

Ranking autoryzowanych serwisów skuterów Kymco

Oto przegląd najlepszych serwisów Kymco w Warszawie:
Indywidualny Serwis Motocykli zapewnia pełen profesjonalizm, każdy klient ma dostęp do cen online podobnie jak do czynności serwisowych przy określonych interwałach. Pierwszy przegląd po 1000 km kosztuje tylko 100zł.

przegląd skutera kymco cennik

Serwis niestety na dzień dzisiejszy nie ma pojazdu zastępczego (jeszcze nie, ale jest w planach), natomiast dla pierwszego przeglądu nie ma konieczności rozstawania się z pojazdem ponieważ taki serwis wymaga ok godziny. Prowadzi serwis w systemie door to door, ale w okresie sezonu tj.: od kwietnia do końca września, usługa transportu jest dodatkowo płatna, koszt na terenie Warszawy to zwykle 50zł netto w jedną stronę.
Transport specjalnie do tego przystosowanym samochodem dostawczym.
Serwis ponadto prowadzi pełną historię serwisową pojazdów swoich klientów, więc każdy pojazd ma kartotekę ze szczegółowymi danymi odnośnie serwisów, napraw, materiałów pomocniczych, części, płynów na datach, przebiegu oraz mechaniku, który w danym dniu, roku, wykonywał serwis.

karta gwarancyjna kymco

Serwis MOTOR-LAND pełny serwis skutera Kymco people gt 125i po przejechaniu 1000km – 210 zł brutto.
Powyższy serwis trwa około 2 h i obejmuje wszystko to, co zawiera tabela przeglądów pojazdu przedstawiona w instrukcji obsługi skutera Kymco. Otrzymamy skuter zastępczy na czas serwisowania. Serwis może odebrać od klienta skuter i po serwisie dostarczyć skuter do klienta.

motor land karta gwarancyjna