Chemia Motocyklowa

Chemia Motocyklowa.

Chemia motocyklowa to nowy wymiar naprawy naszych motocykli. W dzisiejszych czasach można za pomocą chemii naprawić swój motocykl , chemia motocyklowa to możliwość szybkiego naprawienia naszego pojazdu. Za pomocą chemii motocyklowej możemy czyścić wtryskiwacze, płukać silnik przed wymianą oleju, chemia motocyklowa to też dodatki do oleju, dodatki do paliwa. Chemia motocyklowa to produkty które pomogą zadbać o Wasze motocykle tak aby były niezawodne i długo nam służyły.

Płukanie silnika. Usuwa osad, nagar, sadze oraz dokładnie usuwa zużyty olej.

Dodatki do oleju pomagają zmniejszyć zużycie oleju, spalanie oleju oraz skład spalin. Dodatkowo przyczyniają się do znacznego wyciszenia silnika przy zimnym starcie,  zwłaszcza w silnikach wyposażonych w hydrauliczne popychacze zaworów.

Czyszczenie wtrysków. Oczyszcza wtryskiwacze i dysze wtryskiwaczy, poprawiając rozpylanie (atomizację) oraz wielkość i kształt strumienia wtryskiwanego paliwa. Produkt ten w znaczący sposób poprawia sprawność dozowania paliwa.

Dodatki do paliwa wiążą wodę, zmniejszają skutki złej smarności i jakości paliwa. Składniki aktywne zawarte w preparacie pomogą zwiększyć żywotność pompy paliwa oraz zmniejszają skutki złej smarności paliw o niskiej zawartości siarki.

Chemia motocyklowa