Kymco odchodzi do lamusa, przekształcamy się w motoambulans.pl

Kymco odchodzi do lamusa, przekształcamy się w motoambulans.pl

Nasza przygoda z marką Kymco kończy się, mieliśmy przyjemność jeżdżenia skuterem Kymco przez dwa sezony, testowaliśmy, uczyliśmy się jeździć na motocyklu. W czasie tych dwóch sezonów, kiedy to mieliśmy przyjemność jeździć naszym skuterem Kymco odebraliśmy bardzo dużo telefonów oraz e-maili w sprawie Kymco. Klienci pytali się o serwis oraz o eksploatację pojazdów Kymco, jak również kontaktowali się z nami w sprawach ogólnych dotyczących pojazdów Kymco.

Przez dwa lata promowaliśmy bezpłatnie markę Kymco, jeździliśmy na wystawy, targi, pokazy dawaliśmy nasz skuter do jazd testowych bo wiedzieliśmy że dużym problemem jest jazda pojazdem testowym – w salonie jest tylko kilka sztuk na całą Polskę, promocja tej marki dawała nam wiele satysfakcji.

Dzięki nam marka Kymco stała się synonimem przystępności i dobrego produktu, prowadziliśmy Bloga Kymco Warszawa oraz promowaliśmy miejski skuter Kymco.

W międzyczasie rozwijaliśmy nasze zainteresowania związane i postanowiliśmy stworzyć prawdziwy MOTOAMBULANS. Na początku nasz motocykl będzie działał jako Motocykl BLS, ale w niedalekiej przyszłości będzie to pełnoprawna karetka motocyklowa z pełnym wyposażeniem potrzebnym do ratowania ludzi.

Oczywiście zapytaliśmy przedstawicieli Kymco Polska czy nie są zainteresowani współpracą przy naszym nowym projekcie Motoambulans, jednak wykazali brak zainteresowania. Postanowiliśmy zatem zmierzyć się z Hondą!

Wszystkich naszych fanów zapraszamy do nowego projektu jaki stworzyliśmy a mianowicie do projektu MOTOAMBULANS.PL, już niedługo zobaczymy się na ulicach miasta stołecznego Warszawy.