Kymco People GT 125i – czy dobrze wybrałem? Konkurs weekendowy.

Kymco People GT 125i – czy dobrze wybrałem?

Tym razem konkurs weekendowy trochę inaczej, oczywiście są nagrody, ale zasady są nieco inne niż ostatnio, przyznajemy 5 specjalnych nagród w ramach podziękowań za pomoc w wyborze skutera Kymco People GT 125i.
Szukając skutera chciałem dokonać jak najlepszego wyboru, nie chciałem ryzykować, więc szukałem użytkowników skuterów, którzy mi doradzą, posiadają doświadczenie i zapewnią najlepsze wsparcie przy wyborze skutera. Chciałem zdobyć jak największą wiedzę, co jest potrzebne, aby być skuterowcem z krwi i kości.
Postanowiłem poszukać osób, które mi doradzą i pomogą, szukałem specjalistów, osób doświadczonych i pomocnych, osób które potrafią podzielić się swoją wiedzą i czerpią przyjemność z tego, że mogą podzielić się swoją fachową wiedzą.

 

Znalazłem super forum o jednośladach, na którym założyłem wątek o wyborze swojego skutera, mój wątek stał się mega hitem na tym forum, na dzień dzisiejszy to juz ponad 700 wpisów. Otrzymałem dużo cennych porad oraz ciekawych informacji, dowiedziałem się, czego tak naprawdę potrzebuje oraz na co mam zwrócić uwagę przy wyborze skutera oraz całego niezbędnego wyposażenia dla motocyklisty.

Wybrałem super skuter miejski Kymco People GT 125i i właśnie za tą pomoc przy jego wyborze chciałbym serdecznie podziękować.
W ramach podziękowania za pomoc, jaką się ze mną podzieliliście, chciałbym się Wam odwdzięczyć, mam dla Was prezenty niespodzianki.
Ze wspomnianego forum wybrałem najlepszych użytkowników z wiedzą i doświadczeniem, którym przekazuje prezent olej  do przekładni.

Nagrodzone osoby to motocykliści:

paci
zulus
pawelecm
Wombat

Bardzo Wam dziękuję, nagroda zostanie wysłana pocztą.