Kymco People GT 125i kupujesz – nagrody otrzymujesz – 100zł

Kymco People GT 125i kupujesz – nagrody otrzymujesz – 100zł do wydania dla Ciebie. Zapraszamy do konkursy weekendowego.

Drodzy Użytkownicy Bloga Kymco Warszawa, mamy dla Was specjalne wydanie weekendowego konkursu. Tym razem do wygrania kupon o wartości 100zł do wydania w specjalistycznej hurtowni z chemią dla motocyklistów Firmie Petrostar.pl

kymco blog kupon petrostar

Kupon otrzyma pierwsza osoba, która się do nas zgłosi po tym jak w Firmie Motor-Land lub w autoryzowanym salonie kupi Kymco People GT 125i lub bliźniaczy model Kymco People GT 300i.

Kupon upoważnia do zakupu chemii motocyklowej o wartości do 100zł, na zgłoszenia czekamy, od osoby która od dnia dzisiejszego tj.: 10-06-2016 jako pierwsza się do nas zgłosi z informacją, że zakupiła skuter Kymco People GT 125i/300i u oficjalnego importera marki Kymco w Firmie Motor-Land lub w autoryzowanym Salonie Kymco.

kymco petrostar

O firmie Petrostar
Hurtownia Petrostar – powstała w 2007 r. Od tamtej pory oferujemy oleje , płyny eksploatacyjne, chemię, rewitalizanty do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych, napędzanych silnikami diesla, benzynowymi i LPG, motocykli, skuterów i quadów.
Mamy wyjątkowo atrakcyjne ceny – jedne z najniższych na rynku , oraz najszerszy asortyment olejów w Warszawie. Posiadamy w ofercie ponad 30 producentów.
Specjalizujemy się również w sprzedaży olejów oraz filtrów do samochodów sportowych, wyczynowych, sportowych motocykli, quadów. Jako nieliczni w warszawie posiadamy w ofercie oleje najbardziej cenionych producentów jak Millers Oils, Amsoil, Fuchs, Red Line, Royal Purple , w tym oleje przekładniowe, płyny chłodnicze, płyny hamulcowe, oleje do mostów , filtry K&N, Pipercross.
Znajdą Państwo u nas również najbardziej popularnych producentów jak Mobil, Total, Castrol, Valvoline czy Shell oraz produkty najtańsze Gulf, Elf, Lotos i Orlen.

petrostar
Salon Petrostar.pl