Skuter Kymco – Najlepszy skuter do miasta. Kupimy skuter Kymco.

Aktualności: Niestety wszystko na to wskazuje że nasza przygoda z marką Kymco chyba się zakończy.
Dział Marketingu Kymco nie jest zainteresowany promocją marki Kymco w związku z tym faktem prawdopodobnie naszym kolejnym zakupem już nie będzie motocykl Kymco o konkurencyjna marka.

Skuter Kymco – Najlepszy skuter do miasta. Kupimy skuter Kymco.

Nasze doświadczenie ze skuterem Kymco trwało prawie 2 lata, przez ten czas z przyjemnością udało nam się przejechać skuterem Kymco po Warszawie dystans ponad 10 000 km.

Kymco Warszawa

Skuter Kymco nigdy nas nie zawiódł w mieście sprawdzał się idealnie, nasza 125 była idealna do miasta, zwinna mało paliła i sprawowała się rewelacyjnie. Niestety z naszego doświadczenia wiemy że, tak mały silnik nie nadaje się do jazdy w trasie. Blog Kymco Warszawa przeprowadził nawet test jazdy w trasie, gdzie sprawdziliśmy ile Kymco 125 spala w czasie jazdy w trasie. W jeden dzień przejechaliśmy dystans ponad 200km, ale moc tego skutera nie spełniła naszych oczekiwań. Nasze doświadczenie ze skuterem Kymco 125 chwilowo się zakończyło. Nasz Kymco Kymco People GTI 125 znalazł nowego właściciela a my szukamy nowego skutera Kymco. Chcemy kupić taki skuter, który idealnie nadaje się do miasta ale też do jazdy w trasie. Już niedługo Blog Kymco Warszawa pochwali się nowym Skuterem o znacznie większej pojemności, większej mocy i super osiągami.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony https://www.kymco.warszawa.pl/