Supertest Ekonomii Skuterów Miejskich

Supertest Ekonomii Skuterów Miejskich

Tego, że skutery mało palą nie trzeba nikomu udowadniać. Skutery mało palą, nie stoją w korkach i są tanie w utrzymaniu – to ich największe zalety. Skuter miejski z założenia ma mało palić, to mały pojazd o małej masie własnej z silnikiem o niewielkiej pojemności. Najczęściej słyszymy o tym, że takie skutery mogą spalać nawet 2 litry na dystansie 100km.

tankowanie kymco

My chcemy to sprawdzić, w najbliższą środę 24 sierpnia 2016 organizujemy Supertest Ekonomii dla skuterów miejskich. Celem naszego testu jest sprawdzenie, ile naprawdę może spalić nasz skuter przy ekonomicznej jeździe w trasie. Nasz test został podzielony na 2 etapy, pierwszy etap polega na teście jazdy ekonomicznej na dystansie około 100km, pierwszy etap przebiegać będzie na trasie Stare Babice – Płock, ten etap mamy zamiar pokonać bardzo ekonomicznie, specjalnie wybraliśmy drogi boczne aby móc rozkoszować się ekonomiczną jazda i nikomu nie przeszkadzać. Na tym pierwszym etapie przetestujemy nasze skutery i sprawdzimy ile najmniej może spalić taki skuter w trasie.

trasa supertestu ekonomii

Druga część naszego testu to powrót z Płocka do Warszawy, wracamy do Warszawy drogą nr 62 jest to droga szybkiego ruchu i w czasie tej jazdy powrotnej chcemy się przekonać ile skuter miejski spali paliwa w czasie szybkiej dynamicznej jazdy w trasie. W czasie tego testu przekonamy się zatem ile palą nasze skutery w trasie w opcji bardzo ekonomicznej oraz w czasie dynamicznej jazdy.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do udziału w naszym rajdzie.
Spotykamy się na stacji BP w Starych Babicach ul.Warszawska 191 o godzinie 6:00.
O godzinie 6:30, po zatankowaniu naszych skuterów, planujemy start w Supertescie Ekonomii Skuterów Miejskich.

supertest ekonomii

W Superteście Ekonomii Skuterów Miejskich biorą udział następujące skutery:

1. Kymco People GT 125i
2. SYM GTS (Joymax) 300i

Zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w naszym Supertescie Ekonomii Skuterów Miejskich oraz do kibicowania naszym motocyklistom.

kymco tankowanie